Nie boisz się wiatru i wody, lubisz przygody?? 

Chcesz do Nas dołączyć?

DOBRZE!!!


Gdzie nas spotkasz? Pogoria III, Dąbrowa Górnicza. Startujemy z plaży miejskiej w okolicach mola. Jeśli tylko nie jesteśmy na regatach lub obozie ;) 

Co muszę mieć? Na pierwsze zajęcia trzeba zabrać ze sobą dobry humor i chęć do nauki. Nie musisz mieć kamizelki, pianki itp. Warto za to zabrać czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, drugi zestaw ciuchów na przebranie, wiatrówkę oraz buty (na początek najzwyklejsze trampki).

Weź ze sobą też coś do picia i kanapki bo na wodzie zawsze chce się jeść.

Czego możesz się spodziewać? Tworzymy zwartą ek!pę. Obowiązuje podział na grupy ze względu na wiek, poziom zaawansowania, klasę w której żeglujesz. Poza samym żeglowaniem gdy warunki nie są sprzyjające staramy się "uskuteczniać" inne formy aktywności np. rowery :)

W sezonie  każdą wolną chwile staramy się spędzić na wodzie. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedziele a także w miarę możliwość w trakcie tygodnia.

Poza sezonem spotykamy się na basenie i sali pracując nad sprawnością fizyczną. 

Warunki jakie musisz spełnić  to minimum 7 lat, stan zdrowia pozwalający na uczestnictwo w zajęciach sportowych, mile widziana jest podstawowa umiejętność pływania.

                                                                                                           Pozdrawiamy i czekamy!