Przez niespełna 10 lat działalności klubu  nasi zawodnicy brali udział w Mistrzostwach Świata,  Europy i Pucharze Świata. Mogłeś zobaczyć nas nad węgierskim Balatonem jak i podczas Trofeo Princesa Sofia w Palma de Mallorca a wszystko w olimpijskiej 470tce. We wspomnianych już Mistrzostwach Europy juniorów klasy 470 Weronika Janc żeglując z Tosią Marciniak zajęła 4 miejsce, ta sama załoga na Mistrzostwach Świata była 13sta, imprezę tej rangi ma na koncie także Michał Szymaszek żeglując na 420tce.

Weronika to multimedalistka Mistrzostw Polski w 470tce (sezon 2020, 2019,2018,2017).

Naszym łupem padały też medale a czasem wręcz całe "pudła" w regatach na niższym szczeblu zarówno w Optimiście, Cadecie, Europie a ostatnio Laserze 4.7 czy Radialu. Na wymienienie wszystkich medalistów brakło by strony w internecie ;)

Próbowaliśmy swoich sił z powodzeniem w klasie Omega, zbieraliśmy doświadczenie w regatach w formule match racingowej.

Lokalne ściganie? Puchar Polski?  To dla nas norma. To zgrana Ek!pa jest!

Tak na szybko jak nam szło w 2020.

470

Weronika Janc zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej a 3 w kategorii młodzieżowej  podczas Mistrzostw Polski klas olimpijskich

Laser Radial

Michał Gonciarz- Interpuchar Beskidów -2m; Michał Szymaszek – Puchar Burmistrza Pszczyny- 1m, Jakub Karalus- Puchar Burmistrza Pszczyny- 2m.

Laser 4.7

Jakub Pronobis- Puchar Burmistrza Pszczyny – 2m; Maciej Maciejczyk- Dzierżno Cup- 2m, Mistrzostwa Śląska 2m.

Maciek Maciejczyk zajął także 2 miejsce w Finale Pucharu Polski rozgrywanych w Giżycku.